* Voor het aanvragen van subsidie is er nu een nieuw formulier beschikbaar * Woensdag 8 juli is er in Vidi Reo een informatie bijeenkomst over Stationskwartier Noord door Ballast Nedam *

Elk jaar organiseert de dorpsraad een oudjaarsborrel om terug te kijken op het afgelopen jaar en om ook weer vooruit te kijken wat het nieuwe jaar gaat brengen. Dit jaar was de beurt aan Onder d’n Plag en wel op woensdag 17 december. Tijdens de goedbezochte borrel werd ook het Raafje van Verdienste weer uitgereikt, een onderscheiding voor mensen of organisaties die zich actief inzetten voor Ravenstein, Huisseling, Neerlangel, Deursen, Dennenburg, Demen of Dieden.
Ook dit jaar kregen 2 mensen het Raafje opgespeld. De eerste was Mieke Hoegen, een echte duizendpoot.
De 2e persoon is iemand die bijna iedereen wel kent, Ruud Megens. Ruud Megens is een echte Over d’n Dammer die bij veel dingen betrokken is.
Een dik verdiende en terechte onderscheiding voor allebei!!!!