Raafje van Verdiensten voor John Loeffen en Tineke Brouwer

Op 18 december was er weer de afsluitende oudejaarsborrel van de Dorpsraad. Deze was in D'n Achterhof in Huisseling en was goed bezocht. Na een korte terugblik op het afgelopen jaar was het ook weer tijd voor de uitreiking van de Raafjes. John Loeffen en Tineke Brouwer kregen die uitgereikt op deze avond. Hierna was het nog gezellig naborrelen. Rest mij om D'n Achterhof nog te bedanken voor de goede organisatie en iedereen een gelukkig en gezond 2025 te wensen!!!!

 

* John is een echte Huisselinger en een echt gemeenschapsmens.

* Hij is al 25 jaar een zeer actief lid van het gilde in Huisseling. Op dit moment is hij staande deken oftewel voorzitter. Bij het Gilde is hij de persoon die alles (mede)  regelt wat betreft bijeenkomsten en evenementen.

* Is mede-oprichter en nog steeds actief bij het Baxenboskamp.

* Actief bij de Ravensteinse kermisfeesten.

* Medeorganisator van de Huisselingse feesten in september.

* Zet zich in voor het familie pastoraat.

* Heeft 10 Together opgericht samen met pastoor Grubben en René Lamers. Een 2 wekelijks programma voor tieners met allerlei thema’s en uitstapjes.

* Verder is hij ook nauw betrokken bij de nieuwsbrief van Huisseling.

John is iemand die altijd klaar staat en bereid is om te helpen als dit mogelijk is. En dus is dit Raafje meer dan verdiend!!!!!

Tineke Brouwer is ook zo’n duizendpoot.

* Tineke is al vanaf het eerste uur actief als een van de cluster coördinatoren van ontmoeten. Vanaf het prille begin in 2015 heeft zij zich onmisbaar gemaakt voor de zorgcoöperatie. Tineke is binnen “Ontmoeten” de initiatiefneemster van de wekelijkse lunch op donderdag in Vidi Reo en de maandelijkse lunch op vrijdag in de Valkenburcht.

* Tineke bezoekt ook ieder nieuw lid dat zich aanmeldt bij de zorgcoöperatie en inventariseert wat iemand nodig heeft of bij kan dragen.

* Niet alleen voor de leden van de zorgcoöperatie maar ook menig inwoner van een van onze dorpen mag haar verwelkomen als er een vermoeden is van eenzaamheid, ziekte, verdriet of gewoon behoefte aan een gezellig praatje.

* Binnen de RK Kerk in onze parochie op de familieviering, het voorbereiden op de communie en de jaarlijkse buiten mis van het Gilde Sint Jan in Neerlangel.

* Bij Vesta ’19 onze voetbalclub ontvangt zij de pupil en zijn/haar familie voor de pupil van de week activiteit tijdens thuis wedstrijden van het eerste elftal.

* Verder is zij ook gastvrouw bij de Wellen in Oss.

Kortom: Tineke is een mens uit duizenden en verdient het Raafje als geen ander.